İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2019 - 2020

HAFTA SONU DERS PROGRAMI

CUMARTESİ

TEMEL OYUNCULUK 45-2

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 54

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 57

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

HAREKET

HAREKET

HAREKET

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

UKO 16

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

UKO 20

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

AÇELYA ELMAS

AÇELYA ELMAS

AÇELYA ELMAS

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

ATÖLYE 23

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

ATÖLYE 27

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

ATÖLYE 29

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ

19 Ekim 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 47-2

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 49-2

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 55 (14 - 16 YAŞ)

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

HAREKET

HAREKET

HAREKET

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 59

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

UKO 18

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

ATÖLYE 24 (14-16 YAŞ)

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

ATÖLYE 25

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

MÜŞFİK KENTER (2. KAT)

MÜŞFİK KENTER (2. KAT)

MÜŞFİK KENTER (2. KAT)

ATÖLYE 28

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

YARATICI DRAMA 7-10 YAŞ 1.SINIF

19 Ekim 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

GAMZE UÇAR

GAMZE UÇAR

GAMZE UÇAR

NERİMAN KÖKSAL (2. KAT)

NERİMAN KÖKSAL (2. KAT)

NERİMAN KÖKSAL (2. KAT)



SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2018 - 2019

HAFTA SONU DERS PROGRAMI

PAZAR

TEMEL OYUNCULUK 45-2

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

NAZIM SARIKAYA

NAZIM SARIKAYA

NAZIM SARIKAYA

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 54

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 57

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

UKO 16

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

UKO 20

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

KADİM YAŞAR

KADİM YAŞAR

KADİM YAŞAR

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

ATÖLYE 23

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

ATÖLYE 27

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

ATÖLYE 29

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ

20 Ekim 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 47-2

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

PERVİN ATAMERT

PERVİN ATAMERT

PERVİN ATAMERT

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 49-2

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 55 (14-16 YAŞ)

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 59

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

UKO 18

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

YARATICI DRAMA 11-13 YAŞ

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

GAMZE UÇAR

GAMZE UÇAR

GAMZE UÇAR

NERİMAN KÖKSAL (2. KAT)

NERİMAN KÖKSAL (2. KAT)

NERİMAN KÖKSAL (2. KAT)

ATÖLYE 24

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

ATÖLYE 25

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

ATÖLYE 28

20 Ekim 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)



Yukarıya Çık