İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2018 - 2019

 HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 41-2

TARİHİ

25 Mart 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 41-2

TARİHİ

27 Mart 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

EĞİTMEN

SADULLAH CELEN

SADULLAH CELEN

SADULLAH CELEN

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 46

TARİHİ

25 Mart 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 46

TARİHİ

27 Mart 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 51

TARİHİ

25 Mart 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

ŞAN

ŞAN

ŞAN

EĞİTMEN

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 51

TARİHİ

27 Mart 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 21

TARİHİ

25 Mart 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DRAMATURJİ

DRAMATURJİ

DRAMATURJİ

EĞİTMEN

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 21

TARİHİ

27 Mart 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 4 (4 AY)

TARİHİ

25 Mart 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DANS

DANS

DANS

EĞİTMEN

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 4 (4 AY)

TARİHİ

26 Mart 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DOĞAÇLAMA

DOĞAÇLAMA

DOĞAÇLAMA

EĞİTMEN

ZEYNEP TARHAN

ZEYNEP TARHAN

ZEYNEP TARHAN

SINIF

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 4 (4 AY)

TARİHİ

27 Mart 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

EĞİTMEN

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2018 - 2019

  HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 48

TARİHİ

26 Mart 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 48

TARİHİ

28 Mart 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 18

TARİHİ

26 Mart 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 18

TARİHİ

28 Mart 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 20

TARİHİ

26 Mart 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 20

TARİHİ

28 Mart 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 15

TARİHİ

26 Mart 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 15

TARİHİ

28 Mart 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

EĞİTMEN

ORAL ÖZER

ORAL ÖZER

ORAL ÖZER

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

KOÇ GRUBU

TARİHİ

21 Mart 2019 Perşembe

DERS SAATİ

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

21:30 - 22:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 2

TARİHİ

26 Mart 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 2

TARİHİ

27 Mart 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

EĞİTMEN

HİCRAN YAVUZ

HİCRAN YAVUZ

HİCRAN YAVUZ

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 2

TARİHİ

28 Mart 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

EĞİTMEN

HİCRAN YAVUZ

HİCRAN YAVUZ

HİCRAN YAVUZ

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)


SAKM 2018 - 2019 KONSERVATUVAR 1 .SINIF

 

PAZARTESİ
25.03.2019

SALI
26.03.2019

ÇARŞAMBA
27.03.2019

PERŞEMBE
28.03.2019

CUMA
29.03.2019

10:15 - 11:00

OYUNCULUK - YÖNTEMLER
GÜLCE UĞURLU
EKREM BORA (1. KAT)

DİKSİYON
SİMGE GEREN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

11:15 - 12:00

OYUNCULUK - YÖNTEMLER
GÜLCE UĞURLU
EKREM BORA (1. KAT)

DİKSİYON
SİMGE GEREN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

12:00 - 12:45

ÖĞLEN ARASI

 

12:45 - 13:30

OYUNCULUK - YÖNTEMLER
GÜLCE UĞURLU
EKREM BORA (1. KAT)

DİKSİYON
SİMGE GEREN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
GÖKHAN ERARSLAN
EKREM BORA (1. KAT)

13:45 - 14:30

OYUNCULUK - TEMEL TEKNİKLER
BEDİR BEDİR
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
GÖKHAN ERARSLAN
EKREM BORA (1. KAT)

14:45 - 16:15
(2 DERS BLOK)

OYUNCULUK - TEMEL TEKNİKLER
BEDİR BEDİR
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DANS
ZİVER ARMAĞAN AÇIL
EKREM BORA (1. KAT)

16:30 - 18:00
(2 DERS BLOK)

METİN İNCELEME
GÖKHAN ERARSLAN
EKREM BORA (1. KAT)

REHBERLİK ÇALIŞMASI

REHBERLİK ÇALIŞMASI


SAKM 2018 - 2019 KONSERVATUVAR 2 .SINIF

 

PAZARTESİ
25.03.2019

SALI
26.03.2019

ÇARŞAMBA
27.03.2019

PERŞEMBE
28.03.2019

CUMA
29.03.2019

10:15 - 11:00

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
GÖKHAN ERARSLAN
EKREM BORA (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
GÖKHAN ERARSLAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

11:15 - 12:00

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
GÖKHAN ERARSLAN
EKREM BORA (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
GÖKHAN ERARSLAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

12:00 - 12:45

ÖĞLEN ARASI

 

 

 

 

12:45 - 13:30

METİN İNCELEME
GÖKHAN ERARSLAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK
ÖZGÜR YALIM
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

METİN İNCELEME
GÖKHAN ERARSLAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

13:45 - 14:30

METİN İNCELEME
GÖKHAN ERARSLAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK
ÖZGÜR YALIM
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

METİN İNCELEME
GÖKHAN ERARSLAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

14:45 - 16:15
(2 DERS BLOK)

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK
ÖZGÜR YALIM
EKREM BORA (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

16:30 - 18:00
(2 DERS BLOK)

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

REHBERLİK ÇALIŞMASI

DANS
ZİVER ARMAĞAN AÇIL
EKREM BORA (1. KAT)

REHBERLİK ÇALIŞMASI

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)



Yukarıya Çık