İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2016 - 2017

 HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 15 - 2

TARİHİ

15 Ocak 2018 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

SINIF

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 15 - 2

TARİHİ

17 Ocak 2018 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 26

TARİHİ

15 Ocak 2018 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 26

TARİHİ

17 Ocak 2018 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

ŞAN

ŞAN

ŞAN

EĞİTMEN

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 8

TARİHİ

15 Ocak 2018 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

YÖNETMENLE UYG.

YÖNETMENLE UYG.

YÖNETMENLE UYG.

EĞİTMEN

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

UKO 8

TARİHİ

17 Ocak 2018 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

YÖNETMENLE UYG.

YÖNETMENLE UYG.

YÖNETMENLE UYG.

EĞİTMEN

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 4

TARİHİ

15 Ocak 2018 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 4

TARİHİ

16 Ocak 2018 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 3

TARİHİ

17 Ocak 2018 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 7

TARİHİ

15 Ocak 2018 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 7

TARİHİ

17 Ocak 2018 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)



SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2016 - 2017

  HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEO 17 / 2 .DÖNEM

TARİHİ

16 Ocak 2018 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

EĞİTMEN

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

SINIF

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

GRUP ADI

TEO 17 / 2 .DÖNEM

TARİHİ

18 Ocak 2018 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

ZEYNEP ÖZYURT

ZEYNEP ÖZYURT

ZEYNEP ÖZYURT

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

TEO 23

TARİHİ

16 Ocak 2018 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

TEO 23

TARİHİ

18 Ocak 2018 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

ŞAN

ŞAN

ŞAN

EĞİTMEN

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

TEO 28

TARİHİ

16 Ocak 2018 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

TEO 28

TARİHİ

18 Ocak 2018 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

HAREKET

HAREKET

HAREKET

EĞİTMEN

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

OYUNCULUK STÜDYOSU 4

TARİHİ

15 Ocak 2018 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19.15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

OYUNCULUK STÜDYOSU 4

TARİHİ

16 Ocak 2018 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19.15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

KAMERA OYUNC.

KAMERA OYUNC.

KAMERA OYUNC.

EĞİTMEN

TOLGA ÇİFTÇİ

TOLGA ÇİFTÇİ

TOLGA ÇİFTÇİ

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

OYUNCULUK STÜDYOSU 4

TARİHİ

17 Ocak 2018 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19.15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

YARATICI DRAMA

TARİHİ

18 Ocak 2018 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

EĞİTMEN

GAMZE UÇAR

GAMZE UÇAR

GAMZE UÇAR

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI

TARİHİ

18 Ocak 2018 Perşembe

DERS SAATİ

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

21:30 - 22:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

KEREM ALIŞIK OYUNCULUK ATÖLYESİ (TEO 20)

TARİHİ

19 Ocak 2018 Cuma

DERS SAATİ

18:00 - 18:45

19:00 - 19:45

20:00 - 20:45

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

KEREM ALIŞIK

KEREM ALIŞIK

KEREM ALIŞIK

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)


SAKM 2017 - 2018 KONSERVATUVAR 1 .SINIF

 

15 OCAK 2018
PAZARTESİ

16 OCAK 2018
SALI

17 OCAK 2018
ÇARŞAMBA

18 OCAK 2018
PERŞEMBE

CUMA

10:15 - 11:00

OYUNCULUK VE GRUP PROJESİ
GÜLCE UĞURLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

DİKSİYON
SİMGE GEREN
MÜŞFİK KENTER  (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

11:15 - 12:00

OYUNCULUK VE GRUP PROJESİ
GÜLCE UĞURLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

DİKSİYON
SİMGE GEREN
MÜŞFİK KENTER  (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

12:00 - 12:45

ÖĞLEN ARASI

12:45 - 13:30

OYUNCULUK VE GRUP PROJESİ
GÜLCE UĞURLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

DANS
ALPARSLAN KARADUMAN
EKREM BORA  (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
FİRUZE ENGİN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

13:45 - 14:30

OYUNCULUK VE GRUP PROJESİ
GÜLCE UĞURLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

DANS
ALPARSLAN KARADUMAN
EKREM BORA  (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
FİRUZE ENGİN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

14:45 - 16:15
(2 DERS BLOK)

OYUNCULUK VE GRUP PROJESİ
GÜLCE UĞURLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

 

DOĞAÇLAMA
KORAY TARHAN
AYHAN IŞIK (5. KAT)

DİKSİYON
SİMGE GEREN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

16:30 - 18:00
(2 DERS BLOK)

OYUNCULUK VE GRUP PROJESİ
GÜLCE UĞURLU
AYHAN IŞIK (5. KAT)

 

DOĞAÇLAMA
KORAY TARHAN
AYHAN IŞIK (5. KAT)

 



SAKM 2017 - 2018 KONSERVATUVAR 2 .SINIF

 

15 OCAK 2018
PAZARTESİ

16 OCAK 2018
SALI

17 OCAK 2018
ÇARŞAMBA

18 OCAK 2018
PERŞEMBE

CUMA

10:15 - 11:00

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DANS
ALPARSLAN KARADUMAN
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
KORAY TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
FİRUZE ENGİN
EKREM BORA (1. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

11:15 - 12:00

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DANS
ALPARSLAN KARADUMAN
EKREM BORA (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
KORAY TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
FİRUZE ENGİN
EKREM BORA (1. KAT)

12:00 - 12:45

ÖĞLEN ARASI

12:45 - 13:30

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
KORAY TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT
EKREM BORA (1. KAT)

13:45 - 14:30

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DOĞAÇLAMA
KORAY TARHAN
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT
EKREM BORA (1. KAT)

14:45 - 16:15
(2 DERS BLOK)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

 

TEMEL OYUNCULUK
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MEZUNİYET PROJESİ
ZEYNEP ÖZYURT
EKREM BORA (1. KAT)

16:30 - 18:00
(2 DERS BLOK)

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

 

TEMEL OYUNCULUK
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

 






Yukarıya Çık