İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SAKM 2019 - 2020 KONSERVATUVAR 1 .SINIF

 

PAZARTESİ
09.03.2020

SALI
10.03.2020

ÇARŞAMBA
11.03.2020

PERŞEMBE
12.03.2020

CUMA
13.03.2020

11:00 - 11:45

DİKSİYON
SİMGE GEREN
EKREM BORA (1.KAT)

DOĞAÇLAMA
ZİVER ARMAĞAN AÇIL
EKREM BORA (1. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

METİN İNCELEME
PERVİN ATAMERT
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

12:00 - 12:45

DİKSİYON
SİMGE GEREN
EKREM BORA (1.KAT)

DOĞAÇLAMA
ZİVER ARMAĞAN AÇIL
EKREM BORA (1. KAT)

METİN İNCELEME
PERVİN ATAMERT
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

12:45 - 13:15

ÖĞLEN ARASI

ÖĞLEN ARASI

13:15 - 14:00

DİKSİYON
SİMGE GEREN
EKREM BORA (1.KAT)

DOĞAÇLAMA
ZİVER ARMAĞAN AÇIL
EKREM BORA (1. KAT)

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

14:15 - 15:00

OYUNCULUK - TEMEL TEKNİKLER
HİCRAN YAVUZ
EKREM BORA(1. KAT)

OYUNCULUK - YÖNETMELER
BEDİR BEDİR
EKREM BORA(1. KAT)

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

15:15 - 16:45 BLOK

OYUNCULUK - TEMEL TEKNİKLER
HİCRAN YAVUZ
EKREM BORA(1. KAT)

OYUNCULUK - YÖNETMELER
BEDİR BEDİR
EKREM BORA(1. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
PERVİN ATAMERT
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

17:00 - 18:30 BLOK

 

 

 

SAKM 2019 - 2020 KONSERVATUVAR 2 .SINIF

 

PAZARTESİ
09.03.2020

SALI
10.03.2020

ÇARŞAMBA
11.03.2020

PERŞEMBE
12.03.2020

CUMA
13.03.2020

11:00 - 11:45

TEMEL OYUNCULUK
HİCRAN YAVUZ
SAHNE (4. KAT)

MEZUNİYET OYUNU
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
SAHNE (4. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
EKREM BORA(1. KAT)

11:00 - 16:30
DERS ÇALIŞMA

12:00 - 12:45

TEMEL OYUNCULUK
HİCRAN YAVUZ
SAHNE (4. KAT)

MEZUNİYET OYUNU
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
SAHNE (4. KAT)

ŞAN
BERKTAY AKYILDIZ
EKREM BORA(1. KAT)

12:45 - 13:15

ÖĞLEN ARASI

ÖĞLEN ARASI

13:15 - 14:00

TEMEL OYUNCULUK
HİCRAN YAVUZ
SAHNE (4. KAT)

MEZUNİYET OYUNU
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
SAHNE (4. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
PERVİN ATAMERT
EKREM BORA(1. KAT)

14:15 - 15:00

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

ROLE HAZIRLIK
ÖZGÜR YALIM
SAHNE (4. KAT)

DÜNYA TİYATRO TARİHİ
PERVİN ATAMERT
EKREM BORA(1. KAT)

15:15 - 16:45 BLOK

DİKSİYON
MUSTAFA SANCAK
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

ROLE HAZIRLIK
ÖZGÜR YALIM
SAHNE (4. KAT)

MEZUNİYET OYUNU
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
SAHNE (4. KAT)

17:00 - 18:30 BLOK

METİN İNCELEME
PERVİN ATAMERT
MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

DANS
ZİVER ARMAĞAN AÇIL
EKREM BORA (1. KAT)

MEZUNİYET OYUNU
AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU
SAHNE (4. KAT)




Yukarıya Çık