"YAŞASIN CUMHURİYET" SEYİRCİSİ İLE BULUŞTU
Tarih : 2018-11-03 13:42:41

Sadri Alışık Kültür Merkezi, Sakm Sanat Günleri kapsamında okulumuz mezunlarının yer aldığı “Yaşasın Cumhuriyet”  oyunumuz, Cumhuriyet döneminden günümüze toplam 13 müzikal, müzikli oyun ve operetlerden seçkileri sahneye taşıyor... Alabildiğine oyun, müzik, dans...  

Sadri Alışık & Çolpan İlhan’ın ışığını, felsefesini, ahlakını ve azmini üzerlerinde taşıyan Akademi ve tiyatromuzun 20 genç yeteneği; Atamızın gençlere olan inancının ve güveninin haklılığını kanıtlamaya çalışıyorlar.    

Yaşasın Cumhuriyet; Türk tiyatrosuna, yazarlarımıza, bestecilerimize, yönetmenlerimize, oyuncularımıza ve müzisyenlerimize, bir ahde vefadır..  

Yaşasın Cumhuriyet; "Az zamanda çok büyük işler başaran" Sadri Alışık Kültür Merkezi genç oyuncularının, Cumhuriyete ve geçmişe bir saygı duruşudur...    

Sadri Alışık Kültür Merkezi olarak “Yaşasın Cumhuriyet” projesinde Müzik koordinatörümüz Berktay Akyıldız, Dans Düzeninde Ebru Üstüntaş ve Ziver Armağan Açıl, proje gözlemcisi ve yöneticisi Mustafa Sancak gönül birliğiyle, coşkuyla ve heyecanla hiç bir özveriden kaçınmadan gösterimizi hazırladık ve sizlere ulaştırdık.  

Projemiz, Deniz Harp Okulu, Sahne Çolpan İlhan ve Beşiktaş İstanbul Deniz Müzesi Komutanlığı’nda tiyatro severler ile buluştu. Her ay Sahne Çolpan İlhan’da ücretsiz olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan oyunumuzun etkinlik takvimini sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Yukarıya Çık