Sunuculuk & Spikerlik ve Dublaj Eğitimlerimiz Başlıyor
Tarih : 2012-10-19 23:26:35

SAKM Akademimizde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sunuculuk & Spikerlik ve Dublaj eğitimlerimiz Ekim ayında başlayacaktır. Stüdyo ortamında uygulamalı ve teorik anlamda deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilecek MEB onaylı Sunuculuk & Spikerlik eğitimlerimiz başladı. Bu programda başarılı olan öğrencilerimiz Saran Grubu Radyolarında, TRT, BJK TV ve Fenerbahçe TV'de staj yapma imkanı kazanacaktır. Eğitimlerimiz hafta sonu grubu için 5 Ekim Cumartesi, hafta içi grubu için ise 9 Ekim Çarşamba günü başlayacak.

Derslerin tamamen stüdyo ortamında uygulandığı,ünlü seslendirme sanatçılarının katılımları ve örneklendirmelerinin gerçekleşeceği MEB onaylı  Dublaj ve Seslendirme eğitimlerimiz 5 Ekim Cumartesi günü başlayacak Başarılı öğrencilerimiz eğitim esnasında ve kurs bitiminde yerli dizi ve orijinal filmlerde konuşma ve iş imkanı kazanabilecektir.

Eğitimlerimiz için kayıtlarımız başlamış olup kontenjanlarımız sınırlıdır.Başvurularınızı sitemizdeki formu doldurup yapabilirsiniz.Detaylı bilgi ve başvuru için: 0212 249 03 73-78-79

Yukarıya Çık