KAHRAMAN KURTARICI HAYDİ 18 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ'NDE
Tarih : 2018-02-15 18:15:05

HDI Sigorta Sponsorluğunda ücretsiz olarak sahnelenen, Yalvaç Ural’ın yazdığı, Kerem Alışık’ın süpervizörlüğünü, Yiğit Pakmen’in yönetmenliğini yaptığı Kahraman Kurtarıcı Haydi oyunumuz 18 Şubat Pazar günü saat 12:00 ve 14:00 de Caddebostan Kültür Merkezi'nde minik sanatseverlerle buluşacak.   
 
Kahraman Kurtarıcı Haydi  oyunumuz sel, deprem, yangın gibi doğal afetler konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan ve bu konuda sigortanın önemini de vurgularken, oyunumuzu izleyen çocuklara danslar ve şarkılar eşliğinde  doğa ve hayvan sevgisini aşılamanın yanında onlara hem eğlenecekleri hem de eğitilecekleri keyifli saatler armağan  ediyor.


Oyunun Özeti * 
Kahraman Kurtarıcı Haydi  çiftçi bir ailenin başından geçen maceraları konu alıyor. Ailenin ve dostumuz hayvanların başlarına gelen doğal afetlerle ve zorluklarla mücadelesini ve Kahramanımız Haydi’nin onlara verdiği desteği interaktif ve öğretici bir dille sahneliyor. KAHRAMAN KURTARICI HAYDİ  çocukları sel, deprem, yangın gibi doğal afetler konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor ve bu konuda sigortanın önemini  vurguluyor.   

Yukarıya Çık