SAKM GENÇ YETENEKLER MÜZİKAL ATÖLYESİ BAŞLIYOR
Tarih : 2017-01-24 12:40:14


Kurum bünyesinde eğitim almakta olan öğrencilerin öncelikli olarak değerlendirileceği Sadri Alışık Tiyatrosunun “Genç Yetenekler Müzikal Atölyesi” doğmaya hazırlanıyor.
AMAÇ ve HEDEFLERTürk tiyatrosuna Genç Yetenekleri kazandırmak; 
Deneyimli ve Profesyonel eğitim kadrosuyla yoğun eğitim vermek;

Deneyimli orkestra eşliğinde profesyonel dekor, kostüm ve aksesuarlarla oyunun sahnelenmesini sağlamak; 
Tv sektörünün Yapımcı – Yönetmen - Cast Direktörleri ve Profesyonel (Celebrity) oyuncuların, Profesyonel Tiyatro yöneticilerin ve Müzik Yapımcı ve Sanatçılarının katılımıyla Gala Gecesi ve Kokteyl.

Yaklaşık 300 Saatlik yoğun eğitim ve prova süreci. 

Oyunu İzleyen Jüri üyelerinin (İsimler daha sonra açıklanacaktır) seçeceği “Övgüye Değer Erkek Genç Yetenek ve Övgüye Değer Kadın Genç Yetenek” Sakm Sanat kadrosunda doğrudan yer alma hakkına  sahip olacak yıl içindeki profesyonel oyunlarda görev alacaktır.
 Ayrıca; Seçilen “Övgüye Değer Erkek Genç Yetenek ve Övgüye Değer Kadın Genç Yetenek” kurumun yönlendireceği TV Yapım şirketlerinin yıl içindeki projelerinde yer alma şansını elde edecektir.

16 ile 35 yaşları arasındaysan. Hazırlanacak olan bu dev gösterinin bir parçası olmak istiyorsan...
Oyunculuğuna, Sesine, Dans yeteneğine ve en önemlisi yorulmadan çalışmanın gücüne inanıyorsan o zaman Seni seçmelere bekliyoruz! 


PROGRAM TOPLAM SÜRESİ
TOPLAM 9 AYLIK YOĞUN EĞİTİM VE PROVA PROGRAMI,

HAFTADA 9 SAATLİK EĞİTİM SÜRECİ

HAFTA İÇİ:  3 SAAT 

HAFTA SONU:  6 SAAT / PROVA SÜRECİ SADECE HAFTA SONU YAPILIR.

 “Genç Yetenekler Müzikal Atölyesi” Başvuru ve Seçmelere Katılım;Oyuncu seçmeleri; 16 - 35 yaşları arasındaki Sakm öğrencilerine, ve Sakm’de eğitim almamış olan oyunculara açıktır.10 Şubat 2017 Cuma 14.00- 19.00 Kurum içi öğrenci seçmesi; 

Yukarıya Çık