KAHRAMAN KURTARICI HAYDİ ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Tarih : 2016-12-10 16:45:43

Çolpan İlhan-Sadri Alışık Çocuk Tiyatrosumuz Kahraman Kurtarıcı Haydi oyunu ile perdelerini açtı.  
 HDI Sigorta Sponsorluğunda ücretsiz olarak sahnelenen, Yalvaç Ural’ın yazdığı, Kerem Alışık’ın süpervizörlüğünü, Yiğit Pakmen’in yönetmenliğini yaptığı Kahraman Kurtarıcı Haydi oyunumuz Grand Pera Tiyatro Sahnesinde minik sanatseverlerle buluştu.  
Çocukları sel, deprem, yangın gibi doğal afetler konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan ve bu konuda sigortanın önemini de vurgulayan oyunumuzu izleyen çocuklar danslar ve şarkılar eşliğinde çok eğlenceli anlar geçirdi.
Kahraman Kurtarıcı Haydi  oyunu müzik ve danslar eşliğinde çocuklara doğa ve hayvan sevgisini aşılamanın yanında onlara hem eğlenecekleri hem de eğitilecekleri keyifli saatleri  armağan  ediyor.    
Oyunun Özeti *
Kahraman Kurtarıcı Haydi  çiftçi bir ailenin başından geçen maceraları konu alıyor. Ailenin ve dostumuz hayvanların başlarına gelen doğal afetlerle ve zorluklarla mücadelesini ve Kahramanımız Haydi’nin onlara verdiği desteği interaktif ve öğretici bir dille sahneliyor. KAHRAMAN KURTARICI HAYDİ  çocukları sel, deprem, yangın gibi doğal afetler konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor ve bu konuda sigortanın önemini  vurguluyor.  
ARALIK AYI OYUN PROGRAMI
 
10 ARALIK CUMARTESİ 12.00 GRAND PERA TİYATRO SAHNESİ

17 ARALIK CUMARTESİ 12.00 GRAND PERA TİYATRO SAHNESİ

24 ARALIK CUMARTESİ 12.00 GRAND PERA TİYATRO SAHNESİ

*OYUNLAR ÜCRETSİZDİR.

YAZAN: YALVAÇ URAL

SÜPERVİZÖR: KEREM ALIŞIK

YÖNETMEN: YİĞİT PAKMEN

YARDIMCI YÖNETMEN: DALYA UÇANKUŞ

MÜZİK: ÜMİT YILMAZ, EMRE BULUŞ

DEKOR: TURGUT OCAKLI

Yukarıya Çık