2016-2017 SADRİ ALIŞIK KONSERTUVARI BAŞVURULARI SÜRÜYOR
Tarih : 2016-06-21 15:30:10


SON BAŞVURU TARİHİ: 30 EYLÜL 2016 


5 senedir hizmet veren Sadri Alışık Konservatuvar Sınavları için başvurularımız sürüyor.Tam donanımlı bir eğitim için profesyonel eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilecek Konservatuvar Eğitimimizin sınavları iki aşamalı olarak 3 ve 4 Ekim tarihlerinde yapılacaktır.

Sadri Alışık Konservatuvarımıza başvuracak kişiler için 35 yaşını doldurmamış olmak şartı aranır. Katılımcıların lise mezunu yada dengi okullardan mezun olmaları gerekmektedir.

Katılımcıların sınava kayıt esnasında yanlarında Lise Diploması yada Üniversite Belgesi, 2 adet fotoğraf ve Nüfus Cüzdanı fotokopilerini getirmeleri zorunludur.

Konservatuvar giriş sınavı eleme niteliğindeki iki aşamadan oluşur. İlk aşamada adayların şarkı, ritm, dans yetenekleri ölçülür ve ilk sahne sınavı yapılır. Sahne sınavında adaylar, bir yerli, bir yabancı, biri komedi, biri dram olmak üzere iki tirat ve bir şiir hazırlamak zorundadır. İlk aşamada başarılı olan adaylar ikinci aşamaya girme hakkı kazanır. İkinci aşama ikinci bir sahne sınavı ve mülakattan oluşur. İkinci aşamayı başarıyla geçen adaylar konservatuvarda eğitim görmeye hak kazanırlar SADRİ ALIŞIK KONSERVATUVARI KAPSAMINDA Kİ DERSLER

OYUNCULUK

DİKSİYON

ŞAN

DANS

HAREKET

METİN ÇÖZÜMLEME

KAMERA OYUNCULUĞU

TİYATRO TARİHİ 


Başvurmak için tıklayınız

Yukarıya Çık