21.SADRİ ALIŞIK TİYATRO VE SİNEMA OYUNCU ÖDÜLLERİ ADAYLARI AÇIKLANDI
Tarih : 2016-04-12 12:19:32

21.SADRİ ALIŞIK ÖDÜLLERİ ADAYLARI BELLİ OLDU…


 Türkiye’de tiyatro-sinema dallarında en uzun soluklu ve sadece oyuncu ödülleri veren tek organizasyon olan “Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri”nin  21.si bu yıl Anadolu Efes, HDI Sigorta ve Beşiktaş Belediyesi’nin katkılarıyla, 2 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 20.30 da MKM Attila İlhan Salonu’nda gerçekleşecek.

21. Sadri Alışık Oyuncu Ödüllerinde tiyatro ve sinema dallarında aday olmaya hak kazanan başarılı isimlerin listesi belli oldu. Ayrıca bu yıl itibariyle geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Sadri Alışık Tiyatro Seçici Kurul Başkanı Üstün Akmen adına özel bir ödül verilecek…
Aday listeleri ile ilgili olarak Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Tiyatro Seçici Kurulu Başkanı Rengin Uz, “Değerli jüri üyelerimizle birlikte hassasiyetle büyük bir özen göstererek yaptığımız değerlendirmeler neticesinde adayları belirledikb Herkese başarılar diliyoruz” diye belirtti.
Sinema Seçici Kurulu Başkanı Erden Kıral ise ''Seçici kurul arkadaşlarımızla çok titiz ve özenli  bir çalışma ile adaylarımızı belirledik. Tüm adaylara yürekten başarılar diliyoruz’” diye konuştu.
Kerem Alışık ise 'Ödüle aday olmanın da en az ödül almak kadar önemli, verilen emeğin ve çabanın iltifatlandırılarak dikkatlerden kaçmadığının gösterilmesi biz oyuncular için çok kıymetli. Aday olan tüm meslektaşlarımı tebrik ediyorum' dedi. 21.SADRİ ALIŞIK TİYATRO VE SİNEMA OYUNCU ÖDÜLLERİ ADAYLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıya Çık