İZMİR KARŞIYAKA'DA ÇOLPAN İLHAN SAHNESİ AÇILDI
Tarih : 2015-01-24 16:46:48

 Temmuz ayında kaybettiğimiz, kurumumuzun kurucusu, yere, göğe, kalbimize sığdıramadığımız, ailemizin onuru, ustamız, hocamız Çolpan İlhanımızın ismi doğup büyüdüğü yer olan İzmir Karşıyaka'da yeni açılan Tiyatro salonuna verildi. Çolpan İlhan Sahnesinin açılış oyunu Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatromuz  Birim Sahne bünyemizde sahnelenen ‘’Guguk Kuşu” oyunu ile yapıldı. 


Kerem Alışık ve oğlu Sadri Alışık, kendileri için ayrıca anlam taşıyan İzmir Karşıyaka da Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ile Çolpan İlhan Sahnesi’ni açtılar ve hazırlanan vtr’leri izlerken duygusal anlar yaşadılar.

Kerem Alışık, “Annemin doğup büyüdüğü şehir olan İzmir’de, onun adını taşıyan sahnede, yine onun ve babamın adını taşıyan tiyatromuzun önemli oyunlarından “Guguk Kuşu” ile açılış yapmak bizim için ayrıca önem taşıyor. Başta Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Kalbimizde onlar, onlarda kalbimiz. Çolpan İlhan ve Sadri Alışık'ı yaşatmaya devam edeceğiz.  dedi.Bu anlamlı gecede Guguk Kuşu oyuncularımız ve ekibimiz de duygusal anlar yaşadı…

Yukarıya Çık