YATAK ODASI DİYALOGLARI ANTALYALI SANATSEVERLERLE BULUŞTU
Tarih : 2013-01-28 12:23:36

Her sahnelendiğinde sanatseverleri gülmekten kırıp geçiren sezonun en iyi komedisi olarak gösterilen Yatak Odası Diyalogları oyunumuz Antalya Atatürk Kültür Merkezinde sahnelendi. Antalyalı sanatseverlere çok eğlenceli anlar yaşatan oyunumuz izleyenleri kahkahaya  boğdu.Senarist Birol Güven'in altı yıl önce çıkan ve aynı adlı kitabından sahneye uyarlanan oyunda  Levent Ülgen ve Goncagül Sunar karı-kocayı canlandırıyorlar. Sahnelendiği andan itibaren çok konusulan oyun, evli ciftlerin monotonlaşmıs özel hayat  diyaloglarını ele alıyor.


 Yönetmenliğini Galip Erdal'in üstlendigi oyunda tiyatroseverler hem çok eğlenecekler hem de kendi evlilik hayatlarından çok tanıdık hikayeler bulacaklar.


Yazan             : Birol Güven

Yöneten          : Galip Erdal

Dekor             : Yekta Özdemir

Işık                 : Cengiz Özdemir

Oyuncular     :Levent Ülgen,Goncagül Sunar, Eylem Öden, Hasan Erdem
 
OYUN HAKKINDA:
Birol Güven TV’de anlatamadıklarını yazdı! Türk tipi sitcomların mimarı, bu defa “özelimizi” tiyatroda anlatıyor. ilişkilerdeki komik hallerimizi, gizli kafa içi seslerimizi ve “Yatak odası diyalogları”nı. Akıcı, keyifli ve komik, biraz da yol gösterici bir oyunla gözler önüne seriyor. Hayatınızdan çok tanıdık örnekler bulabileceğiniz, kahkaha dolu bir iki saat tiyatroseverleri bekliyor

Yukarıya Çık